קיבוץ געש
קיבוץ געש
חסר רכיב

דבר המערכת/ מאת קרינה פלדמן

18/05/2019

לפני כשלושה שבועות בית געש, נפרד מחברתנו היקרה, יפה ברקן ז"ל. יפה נפטרה לאחר מחלה ארוכה וממושכת. יפה תיזכר עבורי כאישה עדינה, נעימה, תופרת בחסד, יוצרת עבודות יד מיוחדות. עבודות צבעוניות. כל תיקון קטן שהיה לי עבורי או עבור הילדים, תמיד פניתי ליפה וקיבלתי שירות יסודי, מהיר ומדויק. בתקופות שחלתה ולא יכלה לעבוד, מצאתי את עצמי, מחכה לה שתבריא על מנת לתת רק לה לבצע את התיקונים שהייתי צריכה.

אף פעם לא חשבתי לחפש תופרת אחרת, זו בכלל לא היתה אופציה עבורי. עד שלפני שנה, יפה אמרה שלא תוכל לתפור לי את המצעים שביקשתי. החלטתי שאני בכל זאת מחכה לה, לצערי היא לא תספיק כבר לתפור לי את המצעים שרציתי.

 יהי זכרה ברוך. מזמינה אתכם לקרוא את ההספדים המרגשים של בני המשפחה. לא הכרתי את יפה בצורה מעמיקה, אך דרך ההספדים אני לומדת להבין כמה שיפה היתה אישה מיוחדת, אחרת. נשלח מכאן את תנחומינו למשפחת ברקן.

 

ובמעבר חד, חגגנו יום הולדת 71 למדינה המטורפת, האהובה שלנו. צוותי החג הכינו עבורנו טקסים לזכר יום השואה והזיכרון. את חגיגות יום העצמאות פתחנו בזיקוקי דינור מרהיבים, ריקודי עם סוערים. (ממש נחמד לראות, כיצד המעגל הולך וגדל משנה לשנה ברקדנים).

חגיגות האירוויזיון במדינתנו הסתיימו. צפיתי בכל שלושת השלבים ואני חייבת לציין שחשתי גאווה גדולה, לראות כיצד המפיקים של האירוע הציגו את ישראל לעולם ובכלל, כל האירוע הזה היה מתוקתק ברמה מאוד גבוהה, מה שהראה לי בפעם המי יודע כמה, שאנחנו מדינה כל כך קטנה עם יכולות אדירות!. תודה לנטע ברזילי שעזרה למדינה שלנו להראות לעולם שגם אנחנו יכולים להרים אירוע בסדר גודל (מדובר על מעל 200 מיליוני צופים ברחבי העולם) כזה ולהשוויץ במדינה היפה שלנו.

אוטוטו הקיץ מגיע אלינו עם טמפרטורות גבוהות. חג השבועות עומד בפתחינו, ואם תביטו על אירועי התרבות, תוכלו לראות שהולך להיות לנו חודש גדוש בפעילויות.

בסוף החודש, קיבוץ געש, יארח את פסטיבל המוסיקה השנתי שמופק ע"י מועצת חוף השרון. בפסטיבל יהיו אומנים רבים, כדאי לעקוב אחרי ההופעות.

תודה גדולה לכל כתבי מערכת ניבים, תודה שעזרתם לי להוציא גיליון נוסף.

מבקשת שוב מהחברים שרוצים לכתוב, ליצור עמי קשר. אשמח לכתבים נוספים על מנת להעשיר את התכנים. תודה לשוש הר נוי על ההגהה.

קריאה נעימה


תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

חסר רכיב