קיבוץ געש
קיבוץ געש
חסר רכיב

דב ניימן

10/02/2019

ראש הממשלה מר נתניהו על הכרזתו כעשרה מים, לפני סוף חודש ינואר, יום הבחירות במדינה 4--9


יחד עם הודעתו, גם פיזור הכנסת, ממש סגירת ה"בסטה" צעד לא הגיוני ולא מקובל בארץ דמוקרטית.

 כנסת סגורה, פרלמנטים של העולם, בטלה של נבחרי העם שעמלם והתעסקותם לנסות להקים מפלגות או רשימות או למי "אני מצטרף" בין 16 "מנהיגי" האומה.

 לכאורה, מתעלמים מהבעיות החמורות מן היסוד שמתרחשות בחברה שלנו. כלכלה, עוני, ילדים רעבים, זה מפרסם מכון סטטיסטיקה, בסיכומו שך יום, כל אחד מחפש כסא.

 אז אין ביקורת, ורמת החיים יקרה מחאות בציבור נשמעות ב ענות חלושה, לא בונים מספיק לזוגות צעירים, גם תנועה הקיבוצית נפגעת בגדול, ניר מאיר מזכיר התנועה פועל רבות עם שר האוצר למען לשפר את מצוקת הדיור בקיבוצים, לדור הצעיר ממשיכי הדרך.  

כותרות עיתונות, חקירת נתניהו, על תיקים שמוכיח על שוחד והפרת אמונים למדינה, יחד עם זאת חבריו, שרים, "אם היועץ המשפט"י, יגיש כתב אישום טרם תאריך הבחירות ,מיליון איש יצאו לרחוב, ועוד הגדרות חסרות אחריות, לפי כך על מפלגות ציוניות להתלכד וזאת להודיע בימים הקרובים, אם נאבקים למען המדינה, לחוסן המדינה, האגו, חייבים לשמור הצידה, בכם מוטלת האחריות! 

נמתין ליום שלישי כפי שהתבשרו כלי התקשורת, ונראה, לאן מועדות הבחירות. אז ,נמתין, מוקדם עדיין להבין לאן פניה של המדינה. מדינות בעלת עוצמה כלכלית, גם קורסים, והנה רק בימים אלו, ישראל והעולם כולו עדים והתערבות של ארה"ב רוסיה ומדינות דרום אמריקה שכנות, לבם פועמים אל מול טרגדיה של עם ונצואלה ,ממעצמת נפט וגז נהפכת למדינה בקריסה, ילדים רעבים, בתי חולים בלי תרופות.  עד עתה כשלושה מיליונים של תושביה ברחו למדינות שכנות וגם צועדים ימים על מנת להגיע לגבול של אמריקה, אין מעבר או נעצרים ללא תנאים.

 רצוי לשאול, היכן המיליארדים של הכנסות ? ללא ספק תחת שלטון הנשיא מדורו, הוביל למלחמת אזרחים, כשיושב ראש הפרלמנט חואן גוואידו, יחד עם המונים התומכים בו הכריז ש"הוא הנשיא של המדינה" הנשיא מדורו אינו מתפטר, הצבא בצידו לעת עתה בינתיים קשה לנבא מה יוליד היום.  כל יום, בינתיים כאוס במדינה, והיהודים כארבעת  אלפים נפשות חיים בחרדה, לקראת הבאות, הייתי חייב לציין על מקרה של ונצואלה,שאומד על הפרק ב על טרגדיה של עמו, על הצבא הנשיא מדורו, התגאו על עוצמתם,והיום נושא שנהפך,למלחמת אזרחים.


אצלנו מר נתניהו מצהיר על עוצמתה של ישראל, הביאו אותו ל פיזור הכנסת, כלומר, שתיקה, וכאמור, בחירות כלליות במדינה, וכפי שהבטחתי כפי שהבטחתי בהתחלת מאמרי, אמש ,29-1 , בני גנץ,נאם נאומו הראשון דרכו ל"חוסן ישראל" הנאום היה מרשים, אל מול ציבור רב ,ב"גני התערוכה" ביקורת ופרשנות למחרת היום.

במבט ראשון צפוי להיות אלטרנטיבה להחלפת ממשלת נתניהו, עתה, נמתין ליום הבחירות, העם ,מגזרי החברה מחקים לשינוי, כדבריו של בני גנץ.                                                                                                                                                           

תגובות לדף זה
תגובה חדשה

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!

חסר רכיב