קיבוץ געש
קיבוץ געש
חסר רכיב

שיחת קיבוץ 21 שנת 1999

27/11/2006
דף לשיחה
שיחת קיבוץ מס' 21, מנחה: סילביה ליברמן , ביום שני 26.7.99, בשעה 21:15, במועדון
סדר היום

א. אינפורמציה

1. הודעת עזיבה - דורון נויבורגר וליאת לזר
דורון וליאת הודיעו על הפסקת חברותם בקיבוץ געש ועזיבתם את הקיבוץ.

2. ביטוח בריאות וצד ג' לנסיעות לחו"ל
על מנת למקסם את הכיסוי הביטוחי של חברי געש בנושאים הנ"ל, החליטה המזכירות (עקב ריבוי האפשרויות הקיימות בפני החברים) שעל החבר הנוסע לחו"ל חלה החובה להיות מבוטח באמצעות פוליסת הביטוח המונפקת דרך הקיבוץ.

3. קלפי
במידה והדיון בנושא המבנה האירגוני יסתיים בשיחה זו, נלך לקלפי, ביום שלישי 27.7.99 בין השעות 10:00-19:00 במועדון לחבר, להצבעה בנושא זה ובקבלתו לחברות של רון גפני.

ב. לאישור

1. בית ספר "גלים"
בעקבות החלטות הנהלת החינוך של המועצה האיזורית ושל הקיבוצים השותפים לבית ספר "גלים" להצטרף למהלך של איחוד עם בית ספר "וייצמן" בבית יהושע, הוקם צוות הכולל את: שלמה ניימן - רכז הצוות, אסף ציקמן, ראול וייס, דורית יערי, אירית ניימן, חנן רוגלין ואורה קוגלר.

הצוות מציע נוסח הצעת החלטה כדלקמן:

קיבוץ געש תומך, עקרונית, במהלך איחוד בתי הספר היסודיים במועצה. עם זאת, אנו קוראים למועצה להשהות את החלטותיה בנידון ולקיים בדיקה מעמיקה ומחודשת של האופציות העומדות בפני תושבי המועצה.
קיבוץ געש קורא למועצה לבדוק את האפשרות להקים את בית הספר המשותף ב"גלים" אשר בקיבוץ געש מתוך שיקולים דמוגרפיים וחינוכיים גם יחד.

במקביל למהלך מול המועצה, יש לבדוק את מכלול האפשרויות העומדות על הפרק לגבי הרחבת בית הספר הנוכחי ולהביא נתונים מדוייקים בהמשך.

ג. לדיון

1. מבנה אירגוני - הצעת צוות ההתחדשות
צוות ההתחדשות מביא לדיון את ההצעה למבנה אירגוני חדש לקיבוץ,
נוסח מעודכן מיום 18.7.99.
במקביל להצעת הצוות, קיימות הצעות שונות של חברים, במספר סעיפים, אשר חולקו לתאי הדאר ויובאו לדיון ולהכרעה בקלפי ביחד עם הצעת הצוות.
אישור ההצעה מותנה ברוב מיוחס.
החלטות שהתקבלו בשיחת קיבוץ מס' 20 מיום 28.6.99:

לא התקבלו כל החלטות בשיחת קיבוץ מס' 20 מיום 28.6.99
חנן רוגלין
מזכיר הקיבוץ
חסר רכיב